Crypto coin

0x (ZRX)

FİYAT 0,32 USD

%24S -%1,88

loading

0x (ZRX) Satın Al

0x Protocol (ZRX) Coin Satın Al

0x Protocol ya da diğer adıyla ZRX token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "ZRX Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda 0x Protocol tokeni alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

0x Protocol (ZRX) Nedir?

0x Protocol (ZRX), merkezi olmayan token alım satım işlemleri için bir protokoldür. ZRX tokeni, 0x ağındaki işlemleri güvence altına almak ve ağ üzerindeki katılımcıları ödüllendirmek için kullanılır. 0x, token alım satım işlemlerini hızlı, güvenli ve düşük maliyetli hale getirmek için tasarlanmıştır.

0x Protocol (ZRX) Özellikleri

Merkezi Olmayan Değişimler: 0x Protocol, merkezi olmayan kripto para borsaları aracılığıyla token alım satım işlemleri yapmayı mümkün kılar. Bu, kullanıcıların güvenli ve doğrudan ticaret yapmalarını sağlar.

Akıllı Kontratlar: 0x Protocol, akıllı kontratlarla çalışan bir protokoldür. Bu, güvenilir ve otomatik işlem yürütme süreçleri sağlar.

Güvenlik: 0x Protocol, güvenlik odaklı bir blokzinciri protokolüdür. ZRX tokeni, kullanıcıların güvenliğini ve varlıklarını korumak için güçlü güvenlik özelliklerini destekler.

Likit Değişim: 0x, likit değişimlerin oluşturulmasını sağlar. Bu, kullanıcıların kolayca token alım satım işlemleri yapabilmesini sağlar.

0x Protocol (ZRX) Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

ZRX coin satın almak için, alım-satım platformunda ZRX bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra ZRX alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki ZRX seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız 0x Protocol tokenlerini satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda ZRX tokenlerini sahip olduğunuz bir cüzdana çekebilirsiniz.

ZRX Fiyat İstatistikleri

coingecko
0x Fiyatı
$0,32
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow