Crypto coin

Biconomy (BICO)

FİYAT 0,51 USD

%24S -%4,62

loading

Biconomy (BICO) Satın Al

Biconomy (BICO) Coin Satın Al

Biconomy ya da diğer adıyla BICO token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "BICO Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda BICO Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Biconomy (BICO) Nedir?

Biconomy, Ethereum tabanlı uygulamalar için kullanıcı dostu ve ölçeklenebilir bir altyapı sağlayan bir protokoldür. BICONOMY (BICO), Biconomy protokolünün yerel tokenidir.

Biconomy, Ethereum ağı üzerindeki kullanıcı deneyimini geliştirmeyi amaçlayan bir çözüm sunar. Biconomy'nin sunduğu hizmetler arasında gas ücretlerini kullanıcıdan gizleme, işlem doğrulama sürecini kullanıcı dostu hale getirme ve işlem hızını artırma bulunmaktadır.

Biconomy (BICO) Özellikleri

BICONOMY (BICO) tokeni, Biconomy ağının kullanıcılarına çeşitli avantajlar sağlar. Bu avantajlar arasında işlem ücretlerinde indirim, platformda kullanıcıya özel ayrıcalıklar ve protokolün gelişimine katkıda bulunma hakkı yer alır.

Biconomy, Ethereum tabanlı uygulamalar için önemli bir altyapı hizmeti sunar. BICONOMY (BICO) tokeni, bu ekosistemin merkezi olmayan yapısına katkıda bulunur ve kullanıcıların platformda etkin bir şekilde yer almalarını sağlar.

Biconomy (BICO) coin nasıl alınır ve satılır?

BICO coin satın almak için, alım-satım platformunda BICO bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra BICO alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki BICO seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız BICO tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda BICO tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

communityToplulukTwitter

BICO Fiyat İstatistikleri

coingecko
Biconomy Fiyatı
$0,51
24s Düşük/24s Yüksek
$0,39/$0,43
7g Düşük / 7g Yüksek
$0,39/$0,47
Ticaret Hacmi
$9.555.717,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#227
Piyasa Değeri
$272.740.768,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,035036
Tüm Zamanların
En Yükseği
$21,45 -%98,15
02 Ara 2021 (2 yıldan fazla)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$0,189913 %108,44
11 Eyl 2023 (9 ay)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow