Crypto coin

dYdX (DYDX)

FİYAT 1,63 USD

%24S -%2,43

loading

dYdX (DYDX) Satın Al

dYdX (DYDX) Coin Satın Al

dYdX ya da diğer adıyla DYDX token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "DYDX Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda DYDX Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

dYdX (DYDX) Nedir?

dYdX (DYDX), merkezi olmayan bir borsa ve kripto para türevleri ticaret platformudur. dYdX, kullanıcılara vadeli işlemler, kaldıraçlı işlemler, opsiyonlar ve diğer türev ürünleri üzerinde işlem yapma imkanı sunar.

dYdX (DYDX) Özellikleri

Merkezi Olmayan Borsa: dYdX, merkezi olmayan bir borsa ve kripto para türevleri ticaret platformudur. Kullanıcılara vadeli işlemler, kaldıraçlı işlemler, opsiyonlar ve diğer türev ürünleri üzerinde işlem yapma imkanı sunar.

Vadeli İşlemler ve Opsiyonlar: dYdX platformunda vadeli işlemler ve opsiyonlar gibi çeşitli türev ürünler üzerinde işlem yapabilirsiniz. Bu, kullanıcılara çeşitli ticaret stratejileri uygulama ve risk yönetimi sağlama imkanı sunar.

Kaldıraçlı İşlemler: dYdX, kaldıraçlı işlemler yapma imkanı sunar. Bu, kullanıcıların daha büyük pozisyonlar açmalarına ve potansiyel karlarını artırmalarına olanak tanır.

dYdX (DYDX) coin nasıl alınır ve satılır?

DYDX coin satın almak için, alım-satım platformunda DYDX bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra DYDX alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki DYDX seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız DYDX tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda DYDX tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

communityWebsitedydx.trade
communityToplulukTwitter

DYDX Fiyat İstatistikleri

coingecko
dYdX Fiyatı
$1,63
24s Düşük/24s Yüksek
$2,87/$3,19
7g Düşük / 7g Yüksek
$2,89/$3,24
Ticaret Hacmi
$98.229.704,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#95
Piyasa Değeri
$891.756.561,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,110153
Tüm Zamanların
En Yükseği
$27,86 -%89,36
30 Eyl 2021 (2 yıldan fazla)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$1,010999 %193,34
18 Haz 2022 (neredeyse 2 yıl)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow