Crypto coin

Enjin Coin (ENJ)

FİYAT 0,22 USD

%24S -%2,46

loading

Enjin Coin (ENJ) Satın Al

Enjin Coin (ENJ) Coin Satın Al

Enjin Coin ya da diğer adıyla ENJ token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "ENJ Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda ENJ Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Enjin Coin (ENJ) Nedir?

Enjin Coin (ENJ), oyunculara dijital varlıklarını yönetme, ticaret yapma ve oyun içi ekonomileri geliştirme imkanı sunan bir platformun temel ödeme birimidir. ENJ token, Enjin platformunda kullanılan ana kripto varlığıdır.

Enjin Coin (ENJ) Özellikleri

Oyun İçi Dijital Varlık Yönetimi: Enjin Coin (ENJ), oyunculara dijital varlıklarını yönetme imkanı sunar. Bu, oyun içi eşyaların mülkiyetini, takasını ve satışını kolaylaştırır.

Oyun İçi Ekonomi Geliştirme: ENJ token, oyun geliştiricilerine oyun içi ekonomiler oluşturma ve yönetme imkanı sunar. Bu, oyun deneyimini zenginleştirir ve oyuncular arasında etkileşimi artırır.

NFT (Non-Fungible Token) Desteği: Enjin Coin, Non-Fungible Token (NFT) standardına uygun dijital varlık yönetimini destekler. Bu, benzersiz dijital varlıkların oluşturulmasını ve takas edilmesini sağlar.

Enjin Coin (ENJ) coin nasıl alınır ve satılır?

ENJ coin satın almak için, alım-satım platformunda ENJ bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra ENJ alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki ENJ seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız ENJ tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda ENJ tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

communityWebsiteenjin.io
communityToplulukTwitter

ENJ Fiyat İstatistikleri

coingecko
Enjin Coin Fiyatı
$0,22
24s Düşük/24s Yüksek
$0,32/$0,34
7g Düşük / 7g Yüksek
$0,31/$0,36
Ticaret Hacmi
$32.065.551,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#150
Piyasa Değeri
$460.677.704,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,069605
Tüm Zamanların
En Yükseği
$4,82 -%93,22
25 Kas 2021 (2 yıldan fazla)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$0,0186596 %1.650,54
12 Kas 2017 (6 yıldan fazla)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow