Crypto coin

Ethernity Chain (ERN)

FİYAT 3,22 USD

%24S -%7,43

loading

Ethernity Chain (ERN) Satın Al

Ethernity Chain (ERN) Coin Satın Al

Ethernity Chain ya da diğer adıyla ERN token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "ERN Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda ERN Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Ethernity Chain (ERN) Nedir?

Ethernity Chain (ERN), NFT'lerin (Non-Fungible Token) oluşturulması, ticareti ve koleksiyonu için bir platform olarak hizmet verir. Sanat, eğlence ve spor gibi çeşitli alanlarda özel koleksiyonlar ve dijital eserler sunar. Ethernity Chain, blockchain teknolojisi ve akıllı sözleşmelerin gücünü kullanarak sanat dünyasını dijitalleştirir.

Ethernity Chain (ERN) Özellikleri

NFT Pazar Yeri: Ethernity Chain, sanat, eğlence ve spor gibi farklı alanlarda NFT'lerin alım satımına olanak tanır. Kullanıcılar özel koleksiyonları keşfedebilir, satın alabilir ve satabilirler.

Ünlü İşbirlikleri: Ethernity Chain, ünlüler ve markalarla işbirlikleri yaparak benzersiz ve sınırlı sayıda dijital eserler oluşturur. Bu eserler, NFT koleksiyoncuları için özel ve değerli birer varlık haline gelir.

Topluluk Katılımı: Ethernity Chain topluluğu, platformun gelişimine katkıda bulunabilir. Kullanıcılar, öneri sunabilir, oylama yapabilir ve platformun geleceğini şekillendirebilirler.

Ethernity Chain (ERN) coin nasıl alınır ve satılır?

ERN coin satın almak için, alım-satım platformunda ERN bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra ERN alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki ERN seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız ERN tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda ERN tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

communityToplulukTwitter

ERN Fiyat İstatistikleri

coingecko
Ethernity Chain Fiyatı
$3,22
24s Düşük/24s Yüksek
$2,28/$2,46
7g Düşük / 7g Yüksek
$2,28/$2,60
Ticaret Hacmi
$2.659.877,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#648
Piyasa Değeri
$47.160.830,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,0564
Tüm Zamanların
En Yükseği
$73,86 -%96,84
27 Mar 2021 (yaklaşık 3 yıl)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$1,17 %99,72
18 Haz 2022 (neredeyse 2 yıl)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow