Crypto coin

Bonfida (FIDA)

FİYAT 0,35 USD

%24S +%1,63

loading

Bonfida (FIDA) Satın Al

Bonfida (FIDA) Coin Satın Al

Bonfida ya da diğer adıyla FIDA token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "FIDA Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda FIDA Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Bonfida (FIDA) Nedir?

Bonfida (FIDA), Solana ekosistemine odaklanmış merkezi olmayan bir finans (DeFi) platformudur. Bonfida, kullanıcıların Solana blockchain'inde likidite sağlamasına ve ticaret yapmasına olanak tanır. FIDA token, Bonfida platformunun ekosistemini desteklemek, yönetişimde yer almak ve kullanıcıları ödüllendirmek için kullanılır.

Bonfida (FIDA) Özellikleri

Solana Ekosistemi: Bonfida, Solana blockchain'ine odaklanmış merkezi olmayan bir finans platformudur. Bu platform, Solana ekosistemine katkıda bulunmayı ve kullanıcılarına farklı DeFi hizmetleri sunmayı amaçlar.

Likidite Sağlama ve Ticaret: Bonfida, kullanıcıların Solana blockchain'inde likidite sağlamasına ve ticaret yapmasına olanak tanır. Kullanıcılar, çeşitli dijital varlıklar üzerinde ticaret yapabilir ve likidite havuzlarına katkıda bulunarak ödüller kazanabilirler.

FIDA Token: FIDA token, Bonfida platformunun ekosistemini desteklemek, yönetişimde yer almak ve kullanıcıları ödüllendirmek için kullanılır. FIDA token sahipleri, platformdaki kararların alınmasında oy kullanabilirler.

Bonfida (FIDA) coin nasıl alınır ve satılır?

FIDA coin satın almak için, alım-satım platformunda FIDA bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra FIDA alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki FIDA seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız FIDA tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda FIDA tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

communityToplulukTwitter

FIDA Fiyat İstatistikleri

coingecko
Bonfida Fiyatı
$0,35
24s Düşük/24s Yüksek
$0,30/$0,32
7g Düşük / 7g Yüksek
$0,30/$0,34
Ticaret Hacmi
$2.994.430,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#758
Piyasa Değeri
$36.755.137,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,08147
Tüm Zamanların
En Yükseği
$18,77 -%98,35
03 Kas 2021 (2 yıldan fazla)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$0,113165 %172,94
22 Ara 2020 (3 yıldan fazla)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow