Crypto coin

Gnosis (GNO)

FİYAT 320,42 USD

%24S -%0,90

loading

Gnosis (GNO) Satın Al

Gnosis (GNO) Coin Satın Al

GNO token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "GNO Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda Gnosis (GNO) Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Gnosis (GNO) Nedir?

Gnosis (GNO), blockchain tabanlı bir tahmin pazarı platformudur. Gnosis platformu, akıllı sözleşmeler ve merkezi olmayan teknoloji kullanarak bir dizi farklı pazar oluşturur. Kullanıcılar, Gnosis platformunda farklı olayların sonuçlarına yönelik tahminlerde bulunabilir ve bu tahminler üzerine yatırım yapabilirler.

Gnosis (GNO) Özellikleri

Tahmin Pazarı Platformu: Gnosis, blockchain tabanlı bir tahmin pazarı platformudur. Platform, akıllı sözleşmeler ve merkezi olmayan teknoloji kullanarak farklı olayların sonuçlarına yönelik tahmin pazarları oluşturur.

Merkezi Olmayan Teknoloji: Gnosis, merkezi olmayan teknolojiyi kullanarak güvenilir, adil ve şeffaf bir tahmin pazarı deneyimi sunar. Kullanıcılar, merkezi bir aracı olmadan doğrudan platform üzerinde işlem yapabilirler.

Akıllı Sözleşmeler: Gnosis platformu, akıllı sözleşmeleri kullanarak tüm işlemleri otomatikleştirir ve güvenilir bir ortamda gerçekleştirir. Bu sayede kullanıcılar arasındaki işlemler hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleşir.

Gnosis (GNO) coin nasıl alınır ve satılır?

Gnosis (GNO) coin satın almak için, alım-satım platformunda GNO bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra GNO alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki GNO seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız GNO tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda GNO tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

communityWebsitegnosis.io
communityToplulukTwitter

GNO Fiyat İstatistikleri

coingecko
Gnosis Fiyatı
$320,42
24s Düşük/24s Yüksek
$301,71/$314,99
7g Düşük / 7g Yüksek
$278,92/$314,97
Ticaret Hacmi
$5.668.443,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#105
Piyasa Değeri
$799.657.244,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,007089
Tüm Zamanların
En Yükseği
$644,20 -%52,02
08 Kas 2021 (2 yıldan fazla)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$6,88 %4.390,00
13 Mar 2020 (4 yıldan fazla)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow