Crypto coin

Holo (HOT)

FİYAT 0,00 USD

%24S -%1,06

loading

Holo (HOT) Satın Al

Holo Coin (HOT) Satın Al

Holo (HOT) alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "Holo Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda Holo Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Holo Coin Canlı Fiyatı Ne Kadar?

Holo coin (HOT) fiyatı, 2021 yılında yapmış olduğu yükselişler sonrası sıklıkla merak edilmektedir. HOT fiyatı, gerçek zamanlı olarak dolar ve TL cinsinden sayfamızda yer almaktadır.

Holo Coin (HOT) Nedir?

Holo coin (HOT), kişilerin merkeziyetsiz, eşten eşe ve dağıtık uygulamalar kurmasına olanak sağlayan Holochain teknolojisinin ilk projesi olan Holo'nun ERC-20 standartlarında oluşturulmuş tokenidir. Holochain yapı itibari ile blockchaine alternatif bir sistemdir. Holo ise bu sistemde kurulan ilk uygulamadır. Kullanıcılar Holo'yu kullanarak eşten eşe Holo uygulamaları (hApps) oluşturabilir ve host hizmeti alarak karşılığında Holofuel verirler. Şimdilik Beta testleri tamamlanan Holo'nun ilerleyen dönemde Holo Token(HOT) 'ları HoloFuel'e 1:1 oranında swap yapma planı bulunmaktadır. Holo'nun bir amacı interneti bağımsız ve merkeziyetsiz hale getirmektir. Vizyonlarında herkesin kendi verilerine sahip olduğu bir internet yer almaktadır. Bu sayede internet kullanıcılarının hizmet aldığı aracı firmalar, kullanıcılarının verilerini satamayacak, silemeyecek veya bu verileri kullanarak manipülasyona yol açamacaklardır. Holo'da dileyen herkes bir uygulama oluşturabilir ya da oluşturulan bir uygulamaya hosting (barındırma) servisi sağlayabilir. Bunun karşılığında ise HoloFuel kazanırlar.

Holo Coin'in Değeri Nasıl Belirleniyor?

Holo coin (HOT) değeri piyasadaki diğer varlıklar gibi arz ve talep ile belirlenir. Bunun dışında HOT'un ana projesi olan Holochain ve Holo'nun yol haritasında planlanan sözlerin yerine getirilmesi Holo coin'e olan talebi arttırarak yükselmesine olanak sağlayabilir. HOT coinlerin Holofuel'e dönüştürülmesi de fiyatta pozitif ya da negatif etki yaratabilir. Hot coin fiyat tahmini için ise olası bir boğa koşusunda, bir çok yatırımcı tarafından psikolojik bir direnç de olan 0.10 dolar seviyesi beklenmektedir.

Holo Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra Holo coin (HOT) alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki Holo seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız Ethereum'ları satmak istediğiniz zaman "Sat" butonuna tıklayıp miktar giriniz.

Holo Coin'in Geleceği Ne Olacak?

Holo coin geleceğinde, Holochain ve Holo tam sürüm halinde piyasaya çıktığında Holo Tokenlar (HOT), Holofuel olarak 1:1 oranında değişecek ve mainnete geçilmesi ve daha sonrasında Holo ağında oluşturulan uygulamalarda veri saklayan kişilere ödül ya da ücret olarak verilmek üzere kullanılması hedeflenmektedir.

Holo Coin Ne Zaman Çıktı ?

Holo coin (HOT), 2018 Nisan ayında ICO (İlk Coin Arzı) yapılarak sonrasında piyasaya sürülmüştür. ICO döneminde toplam 177 milyar olan token arzının %75'lik bölümü, 1 HOT = 0.0000002267 ETH (0.00015 USD) fiyatından yatırımcılara satılmıştır. Bu tokenlar daha sonrasında Holo'da Host olan kişilere verilecek ücretler için Holofuel'e dönüştürülecek ve platformun para birimi olarak kullanılacaktır.

Holo Coin Kurucuları Kimdir?

Holo, Arthur Brock ve Eric Harris-Braun tarafından 2016 yılında geliştirilmiş ve ana merkezi Cebelitarık'da kurulmuştur. DHT algoritması kullanarak, coine, tokena ya da node çalıştırmaya gerek kalmadan kullanıcılarına dağıtık bir yapı sunar. İlk halka arzda izlenen politika ile kişi başına maksimum alım miktarı sınırlanarak olabilecek optimum dağıtıklık hedeflenmiş ve ICO buna göre yapılmıştır.

Holochain'in Farkı Nedir?

Holochain'i diğer projelerden ayıran en büyük fark, bir merkeziyet uygulama ya da blockchain değil başlı başına bir teknoloji olmasıdır. Bir anlamda blockchain teknolojisine rakip olan ayrı bir sistemdir de denebilir. Holochain, insanların tamamen merkeziyetsiz şekilde birbirleri ile etkileşime geçmesi için uygulama oluşturmak isteyen geliştiricilerin uygulama yapması için altyapı sağlayan bir sistemdir. Holochain ve Holo karıştırılmamalıdır. Holochain bir framework iken Holo, Holochain kullanılarak oluşturulan ilk uygulamadır. Tıpkı blockchain üzerinde oluşturulan ilk chain'in Bitcoin blockchaini olması gibi düşünebiliriz. Holochain de blockchain gibi merkeziyetsiz uygulamalara ev sahipliği yaparken ek olarak veri sahipliği üzerinde durmuştur.

communityWebsiteholo.host
communityToplulukTwitter

HOT Fiyat İstatistikleri

coingecko
Holo Fiyatı
$0,00
24s Düşük/24s Yüksek
$0,00/$0,00
7g Düşük / 7g Yüksek
$0,00/$0,00
Ticaret Hacmi
$18.715.496,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#174
Piyasa Değeri
$394.207.092,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,047476
Tüm Zamanların
En Yükseği
$0,03126682 -%92,90
05 Nis 2021 (yaklaşık 3 yıl)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$0,0002202 %907,92
13 Mar 2020 (4 yıldan fazla)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow