Crypto coin

PAX Gold (PAXG)

FİYAT 2.318,72 USD

%24S +%0,54

loading

PAX Gold (PAXG) Satın Al

Pax Gold (PAXG) Coin Satın Al

Pax Gold ya da diğer adıyla PAXG token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "PAXG Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda PAXG Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Pax Gold (PAXG) Nedir?

Pax Gold (PAXG), altın destekli bir kripto para birimidir ve altın varlıklarını dijitalleştirmek için kullanılır. Her bir PAXG tokeni, bir troy ons (31.1035 gram) 99.9% saflıkta altını temsil eder. Bu sayede kullanıcılar, kripto para birimi üzerinden fiziksel altın sahibi olabilirler.

Pax Gold (PAXG) Özellikleri

Altın Teminatlı: Pax Gold, her bir tokenin bir troy ons saflıkta altınla desteklendiği bir altın teminatlı kripto para birimidir. Bu, kullanıcıların dijital ortamda güvenli bir şekilde altın varlıklarını saklamalarını sağlar.

Anında Transfer: Pax Gold, kullanıcıların anında altın transferi yapmasını sağlar. Kullanıcılar, PAXG tokenlerini dijital cüzdanlar arasında hızlı ve güvenli bir şekilde transfer edebilirler.

Güvenlik ve İzlenebilirlik: Pax Gold, blockchain teknolojisi kullanarak altın varlıklarının güvenliğini ve izlenebilirliğini sağlar. Her bir PAXG tokeni, altın rezervine tam olarak karşılık gelir ve bu rezerv her zaman denetlenebilir.

Küresel Erişim: Pax Gold, küresel olarak erişilebilir ve ticaret yapılabilir. Kullanıcılar, dünyanın herhangi bir yerinden PAXG tokenlerini alıp satabilir ve transfer edebilirler.

Pax Gold (PAXG) Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

PAXG coin satın almak için, alım-satım platformunda PAXG bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra PAXG alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki PAXG seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız PAXG tokenlarını satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda PAXG tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

communityToplulukTwitter

PAXG Fiyat İstatistikleri

coingecko
PAX Gold Fiyatı
$2.318,72
24s Düşük/24s Yüksek
$1.996,22/$2.014,66
7g Düşük / 7g Yüksek
$1.977,88/$2.011,09
Ticaret Hacmi
$8.672.424,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#168
Piyasa Değeri
$406.716.092,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,021323
Tüm Zamanların
En Yükseği
$2.241,37 -%10,76
17 May 2021 (yaklaşık 3 yıl)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$1.399,64 %42,90
18 Kas 2019 (4 yıldan fazla)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow