Crypto coin

Polkastarter (POLS)

FİYAT 0,64 USD

%24S +%0,71

loading

Polkastarter (POLS) Satın Al

Polkastarter (POLS) Coin Satın Al

Polkastarter ya da diğer adıyla POLS token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "POLS Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda POLS Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Polkastarter (POLS) Nedir?

Polkastarter (POLS), merkezi olmayan bir borsa (DEX) lansman platformudur. Polkastarter, proje geliştiricilerinin tokenlerini hızlı ve düşük maliyetlerle lansman etmelerine olanak tanırken, aynı zamanda yatırımcıların erken aşama projelere erişim sağlamasını sağlar. POLS, Polkastarter ekosisteminin yerel kripto parasıdır ve platformdaki işlemler için kullanılır.

Polkastarter (POLS) Özellikleri

Lansman Platformu: Polkastarter, proje geliştiricilerine merkezi olmayan token lansmanı yapma imkanı sunar. Bu, yeni projelerin hızlı bir şekilde piyasaya sürülmesini sağlar.

Erken Aşama Yatırımlar: POLS, yatırımcıların erken aşama projelere erişim sağlamasını kolaylaştırır. Bu, yatırımcıların gelecek vaat eden projelere erken yatırım yapma fırsatını yakalamasını sağlar.

Topluluk Yönetimi: Polkastarter, topluluk tabanlı bir yönetişim modeline sahiptir. Topluluk üyeleri, platformun gelişimine katkıda bulunabilir ve kararlar alabilirler.

Düşük Ücretler ve Hızlı İşlemler: POLS tokeni ile yapılan işlemler düşük ücretlerle ve hızlı bir şekilde gerçekleşir. Bu, kullanıcıların maliyetleri düşürürken işlem hızını artırır.

Polkastarter (POLS) Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

POLS coin satın almak için, alım-satım platformunda POLS bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra POLS alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki POLS seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız POLS tokenlarını satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda POLS tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

POLS Fiyat İstatistikleri

coingecko
Polkastarter Fiyatı
$0,64
24s Düşük/24s Yüksek
$0,86/$0,89
7g Düşük / 7g Yüksek
$0,86/$0,92
Ticaret Hacmi
$2.230.009,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#458
Piyasa Değeri
$87.518.325,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,02548
Tüm Zamanların
En Yükseği
$7,51 -%88,28
16 Şub 2021 (3 yıldan fazla)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$0,116476 %655,58
29 Eki 2020 (3 yıldan fazla)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow