Crypto coin

The Sandbox (SAND)

FİYAT 0,39 USD

%24S -%1,13

loading

The Sandbox (SAND) Satın Al

The Sandbox (SAND) Coin Satın Al

The Sandbox ya da diğer adıyla SAND token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "SAND Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda SAND Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

The Sandbox (SAND) Nedir?

The Sandbox (SAND), merkezi olmayan bir sanal dünya ve oyun platformudur. SAND tokeni, The Sandbox platformunda kullanılan ve oyun içi alımlar, satışlar ve diğer etkileşimler için kullanılan bir kripto para birimidir.

The Sandbox (SAND) Özellikleri

Merkezi Olmayan Sanal Dünya: The Sandbox, merkezi olmayan bir sanal dünya ve oyun platformudur. Kullanıcılar, kendi dijital varlıklarını oluşturabilir, paylaşabilir ve etkileşimde bulunabilirler.

Oyun İçi Ekonomi: SAND tokeni, The Sandbox platformunda oyun içi ekonomiyi desteklemek için kullanılır. Kullanıcılar, SAND tokenleri aracılığıyla dijital varlıklar satın alabilir, satış yapabilir ve diğer kullanıcılarla etkileşimde bulunabilirler.

Kullanıcı Oluşturuculuğu: The Sandbox, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriklere dayalı bir platformdur. Kullanıcılar, kendi dijital varlıklarını oluşturabilir, oyun dünyalarını tasarlayabilir ve diğer kullanıcılarla paylaşabilirler.

NFT Desteği: SAND tokeni, Non-Fungible Token (NFT) standartlarını destekler. Bu sayede kullanıcılar, benzersiz dijital varlıklara sahip olabilir ve bunları platform içinde alışveriş yapmak için kullanabilirler.

The Sandbox (SAND) Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

SAND coin satın almak için, alım-satım platformunda SAND bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra SAND alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki SAND seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız SAND tokenlarını satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda SAND tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

SAND Fiyat İstatistikleri

coingecko
The Sandbox Fiyatı
$0,39
24s Düşük/24s Yüksek
$0,48/$0,51
7g Düşük / 7g Yüksek
$0,48/$0,53
Ticaret Hacmi
$116.380.960,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#75
Piyasa Değeri
$1.088.167.569,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,106951
Tüm Zamanların
En Yükseği
$8,40 -%94,21
25 Kas 2021 (2 yıldan fazla)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$0,0289776 %1.578,36
04 Kas 2020 (3 yıldan fazla)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow