Crypto coin

Synthetix Network Token (SNX)

FİYAT 2,21 USD

%24S -%3,00

loading

Synthetix Network Token (SNX) Satın Al

Synthetix (SNX) Coin Satın Al

Synthetix ya da diğer adıyla SNX token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "SNX Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda Synthetix alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Synthetix (SNX) Nedir?

Synthetix (SNX), merkezi olmayan bir finans (DeFi) protokolüdür ve sentetik varlıkların oluşturulmasına, ticaretine ve yönetimine olanak tanır. SNX tokeni, Synthetix platformunun yerel kripto para birimidir ve ağ üzerindeki işlemler için kullanılır.

Synthetix (SNX) Özellikleri

Sentetik Varlıklar: Synthetix, gerçek varlıkları taklit eden sentetik varlıkların oluşturulmasını sağlar. Bu, kullanıcıların kripto varlıklarını diğer varlıklara, fiat para birimlerine veya hatta hisse senetlerine dönüştürmelerine olanak tanır.

Likitlik Havuzu: Synthetix, likitlik havuzlarını kullanarak sentetik varlıkların likiditesini sağlar. Bu, kullanıcıların istedikleri zaman sentetik varlıkları ticaret yapmalarını sağlar.

Teminat ve Kilitlenme: Synthetix, SNX token sahiplerinin kilitli varlıklarını teminat olarak kullanarak sentetik varlıkların oluşturulmasını sağlar. Bu, platformun güvenliğini artırır ve sentetik varlıkların istikrarını sağlar.

Değiştirilebilirlik: Synthetix platformu, kullanıcıların sentetik varlıklarını değiş tokuş etmelerini ve ticaret yapmalarını sağlar. Bu, kullanıcıların farklı varlıklar arasında kolayca geçiş yapmalarını sağlar.

Synthetix (SNX) Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

SNX coin satın almak için, alım-satım platformunda SNX bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra SNX alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki SNX seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız Synthetix tokenlarını satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda SNX tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

SNX Fiyat İstatistikleri

coingecko
Synthetix Network Token Fiyatı
$2,21
24s Düşük/24s Yüksek
$3,41/$3,68
7g Düşük / 7g Yüksek
$3,42/$3,91
Ticaret Hacmi
$36.213.627,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#72
Piyasa Değeri
$1.144.395.197,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,031644
Tüm Zamanların
En Yükseği
$28,53 -%87,76
14 Şub 2021 (3 yıldan fazla)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$0,034786 %9.939,02
06 Oca 2019 (5 yıldan fazla)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow