Crypto coin

Stargate Finance (STG)

FİYAT 0,54 USD

%24S -%2,54

loading

Stargate Finance (STG) Satın Al

Stargate Finance (STG) Coin Satın Al

Stargate Finance ya da diğer adıyla STG token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "STG Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda Stargate Finance tokeni alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Stargate Finance (STG) Nedir?

Stargate Finance (STG), merkezi olmayan finans (DeFi) çözümleri sunan bir platformun yerel kripto para birimidir. STG tokeni, DeFi platformunda kullanılan ve platformdaki işlemlerde temel bir varlık olarak hizmet veren bir kripto para birimidir.

Stargate Finance (STG) Özellikleri

DeFi Protokolü: Stargate Finance, merkezi olmayan finans (DeFi) protokolüdür. Kullanıcılar, kredi almak, borç vermek, likidite sağlamak ve diğer finansal işlemleri gerçekleştirmek için bir ortam sağlar.

Likitlik Havuzu: Stargate Finance, likitlik havuzlarını kullanarak DeFi platformunda likidite sağlar. Kullanıcılar, likitlik havuzlarına likidite sağlayarak ödüller kazanabilirler.

Kredi Protokolü: Stargate Finance, kredi protokolü sunar ve kullanıcıların teminat karşılığında kredi almasını sağlar. Kullanıcılar, kripto varlıklarını teminat olarak kilitleyerek kredi alabilirler.

STG Token: STG tokeni, platformun yerel kripto para birimidir ve platformdaki işlemlerde kullanılır. Likitlik sağlayıcılar ve kredi alanlar gibi kullanıcılar STG tokeni ile ödüllendirilirler.

Stargate Finance (STG) Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

STG coin satın almak için, alım-satım platformunda STG bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra STG alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki STG seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız Stargate Finance tokenlarını satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda STG tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

STG Fiyat İstatistikleri

coingecko
Stargate Finance Fiyatı
$0,54
24s Düşük/24s Yüksek
$0,63/$0,68
7g Düşük / 7g Yüksek
$0,59/$0,71
Ticaret Hacmi
$48.753.863,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#350
Piyasa Değeri
$134.213.471,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,363256
Tüm Zamanların
En Yükseği
$4,14 -%84,15
02 Nis 2022 (yaklaşık 2 yıl)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$0,337788 %94,32
19 Ağu 2022 (neredeyse 2 yıl)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow