Crypto coin

TRON (TRX)

FİYAT 0,12 USD

%24S -%0,42

loading

TRON (TRX) Satın Al

TRON (TRX) Coin Satın Al

TRON ya da diğer adıyla TRX token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "TRX Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda TRON tokeni alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

TRON (TRX) Nedir?

TRON (TRX), merkezi olmayan bir platform olan TRON tarafından geliştirilen bir kripto para birimidir. TRX tokeni, TRON ağında kullanılan ve çeşitli uygulamaların ve dijital içeriklerin geliştirilmesi için kullanılan bir araçtır. TRON, blockchain tabanlı bir platform olup, içerik oluşturuculara ve geliştiricilere yüksek performanslı, ölçeklenebilir ve düşük maliyetli bir altyapı sunmayı hedefler.

TRON (TRX) Özellikleri

Merkezi Olmayan Platform: TRON, merkezi olmayan bir platformdur ve TRX tokeni bu platformun yerel kripto para birimidir. Kullanıcılar, TRX tokeni aracılığıyla TRON ağında işlem yaparlar.

Yüksek Performans: TRON ağı, yüksek performanslı ve ölçeklenebilir bir altyapı sunar. Bu, platformun geniş bir kullanıcı kitlesi ve yüksek işlem hacmi ile başa çıkmasını sağlar.

Düşük İşlem Ücretleri: TRON ağı, düşük işlem ücretleri ile dikkat çeker. Bu, kullanıcıların düşük maliyetlerle işlem yapmasını sağlar.

DApp Geliştirme: TRON, merkezi olmayan uygulamaların (DApp'lerin) geliştirilmesi için uygun bir platform sağlar. Geliştiriciler, TRX tokeni aracılığıyla TRON ağında çeşitli uygulamaları oluşturabilir ve dağıtabilirler.

TRON (TRX) Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

TRX coin satın almak için, alım-satım platformunda TRX bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra TRX alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki TRX seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız TRON tokenlarını satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda TRX tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

communityToplulukTwitter

TRX Fiyat İstatistikleri

coingecko
TRON Fiyatı
$0,12
24s Düşük/24s Yüksek
$0,14/$0,14
7g Düşük / 7g Yüksek
$0,13/$0,14
Ticaret Hacmi
$508.787.981,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#11
Piyasa Değeri
$12.253.155.754,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,041523
Tüm Zamanların
En Yükseği
$0,231673 -%39,87
05 Oca 2018 (6 yıldan fazla)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$0,0018043 %7.620,88
12 Kas 2017 (6 yıldan fazla)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow