Crypto coin

USD Coin (USDC)

FİYAT 1,00 USD

%24S +%0,05

loading

USD Coin (USDC) Satın Al

USD Coin (USDC) Coin Satın Al

USD Coin ya da diğer adıyla USDC token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "USDC Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda USD Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

USD Coin (USDC) Nedir?

USD Coin (USDC), merkezi olmayan bir stabilcoin'dir ve her bir USDC tokeni, 1 Amerikan Doları'na sabitlenmiş bir değere sahiptir. USDC, kullanıcıların kripto para piyasasında dolaşım için fiat para birimleri ile kolayca alım satım yapmasını sağlar.

USD Coin (USDC) Özellikleri

Dolar Karşılığı Sabit Değer: Her bir USDC tokeni, 1 Amerikan Doları'na sabitlenmiş bir değere sahiptir. Bu, kullanıcıların kripto para piyasasında dalgalanan fiyatlarla uğraşmadan stabil bir varlık kullanmasına olanak tanır.

Hızlı ve Düşük Maliyetli İşlemler: USD Coin (USDC) ile yapılan işlemler, diğer kripto paralar gibi hızlı ve düşük maliyetlidir. Bu, hızlı para transferleri için ideal bir seçenek sunar.

Merkezi Olmayan ve Güvenilir: USD Coin, merkezi olmayan bir stabilcoin olarak güvenilirlik ve şeffaflık sağlar. Her USDC tokeni, uygun miktarda Amerikan Doları tarafından desteklenir ve düzenli olarak denetlenir.

Kolayca Erişilebilir: USD Coin, birçok kripto para borsası ve platformunda mevcuttur. Bu da kullanıcıların USDC'yi kolayca satın almasını, saklamasını ve kullanmasını sağlar.

USD Coin (USDC) Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

USDC coin satın almak için, alım-satım platformunda USDC bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra USDC alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki USDC seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız USD Coin'leri satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda USDC'leri sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

communityToplulukTwitter

USDC Fiyat İstatistikleri

coingecko
USD Coin Fiyatı
$1,00
24s Düşük/24s Yüksek
$0,99/$1,00
7g Düşük / 7g Yüksek
$1,00/$1,00
Ticaret Hacmi
$7.594.785.633,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#8
Piyasa Değeri
$28.033.913.435,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,270914
Tüm Zamanların
En Yükseği
$1,17 -%14,84
08 May 2019 (yaklaşık 5 yıl)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$0,877647 %13,79
11 Mar 2023 (1 yıldan fazla)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow